cześć! jestem marcin

Fotograf ślubny Bytów

↓ Zobacz historie, które fotografowałem ↓

Fotografia ślubna Bytów na Kaszubach

Jeśli bierzecie ślub w Bytowie lub jego pięknych okolicach i poszukujecie fotografa, to bardzo się cieszę, że trafiliście na moją stronę. Zapraszam Was do zapoznania się z moimi zdjęciami – w zakładce portfolio znajdziecie wybrane zdjęcia z sesji ślubnych i narzeczeńskich. Na stronie historie prezentuję pełne sesje ślubne, sesje zaręczynowe, sesje narzeczeńskie a także sesje plenerowe zakochanych. Na moich fotografiach staram się zachować naturalność i pokazać prawdziwe emocje. Emocje, które zawsze pojawiają się między dwojgiem zakochanych ludzi a sesja fotograficzna jest idealną okazją by je wyzwolić i zachować na zdjęciach.

JUSTYNA & MICHAŁ

Sesja ślubna w Bytowie

weronika & albetrt

Sesja narzeczeńska

Sesja ślubna – pamiątka na lata

Zdjęcia z sesji ślubnej to pamiątka na lata lub wręcz na całe życie. Warto zadbać o to, by były piękne i atrakcyjne, bez względu na to jaka moda panuje aktualnie lub będzie panować w przyszłości. Receptą na to jest naturalna i klasyczna fotografia ślubna. Treścią sesji ślubnej powinna być Para Młoda i najważniejsze wydarzenie w dotychczasowym życiu jakim jest ślub. Dobry fotograf zdoła uchwycić to, jak tego dnia wyglądaliście, patrzyliście na siebie, uśmiechaliście i byliście zakochani. Dla Was, Waszych bliskich oraz wielu kolejnych pokoleń. Ponieważ dobrą fotografię ślubną powinniśmy oceniać z perspektywy lat.

Para Młoda w zachodzącym słońcu podczas sesji ślubnej na zamku w Bytowie

Zdjęcia ślubne Bytów

Miejsca na sesję ślubną w Bytowie

 Bytów i okolice to tereny szczególnie bogate przyrodniczo, co warto wykorzystać planując plenerową sesję ślubną. Lasy, jeziora, rzeki, pola, doliny i pagórki – charakterystyczne dla krajobrazu Kaszub, stanowią idealne tło dla fotografii. Gdzie się nie obejrzeć, mamy potencjalne miejsca na sesję. Planując zdjęcia w pobliżu Bytowa, warto wziąć pod uwagę Sesję na zamku, Jezioro Jeleń, lasy i jeziora w okolicach Somin, rzeka Słupia w Soszycy lub Sulęczynie. Warto jednak pamiętać, że tematem sesji fotograficznej – narzeczeńskiej, zaręczynowej, ślubnej czy rodzinnej – zawsze i przede wszystkim są ludzie. To fotografowane osoby stanowią treść fotografii a miejsce jest tylko tłem. Dobry fotograf oczywiście zadba o atrakcyjne tło i wypatrzy je w każdych warunkach.

Para na pomoście podczas sesji narzeczeńskiej nad jeziorem Jeleń w Bytowie