cześć! jestem marcin

Fotograf Bytów

↓ Zobacz historie, które fotografowałem ↓

Fotograf w Bytowie i okolicach

Jeśli szukasz fotografa z Bytowa lub okolic to możliwe, że trafiłeś na właściwą stronę. Zapraszam Cię do zakładki portfolio – znajdziesz tam zestaw wybranych zdjęć, które najlepiej reprezentują moją fotografię. Po więcej możesz sięgnąć do strony historie, na której prezentuję sesje ślubne, sesje zaręczynowe, sesje narzeczeńskie a także sesje zakochanych par. Na moich fotografiach staram się zachować naturalność pokazać i prawdziwe emocje, które między dwójką zakochanych osób zawsze się pojawiają a sesja fotograficzna jest do tego doskonałą okazją.

JUSTYNA & MICHAŁ

Sesja na zamku w Bytowie

weronika & albetrt

Sesja narzeczeńska nad jeziorem

Sesja ślubna – pamiątka na lata

Zdjęcia z sesji ślubnej to pamiątka na lata lub wręcz na całe życie. Warto zadbać o to, by były piękne i atrakcyjne, bez względu na to jaka moda panuje aktualnie lub będzie panować w przyszłości. Receptą na to jest naturalna i klasyczna fotografia ślubna. Treścią sesji ślubnej powinna być Para Młoda i najważniejsze wydarzenie w dotychczasowym życiu jakim jest ślub. Dobry fotograf zdoła uchwycić to, jak tego dnia wyglądaliście, patrzyliście na siebie, uśmiechaliście i byliście zakochani. Dla Was, Waszych bliskich oraz wielu kolejnych pokoleń. Ponieważ dobrą fotografię ślubną powinniśmy oceniać z perspektywy 20, 50 a nawet 100 lat.

Miejsca na sesję fotograficzną w Bytowie

 Bytów i okolice to tereny szczególnie bogate przyrodniczo, co warto wykorzystać planując sesję fotograficzną. Lasy, jeziora, rzeki, pola, doliny i pagórki – charakterystyczne dla krajobrazu Kaszub, stanowią idealne tło dla fotografii. Planując zdjęcia w pobliżu Bytowa, warto wziąć pod uwagę Sesję na zamku, Jezioro Jeleń, lasy i jeziora w okolicach Somin, rzeka Słupia w Soszycy lub Sulęczynie. Warto jednak pamiętać, że tematem sesji fotograficznej – narzeczeńskiej, zaręczynowej, ślubnej czy rodzinnej – zawsze i przede wszystkim są ludzie. To fotografowane osoby stanowią treść fotografii a miejsce jest tylko tłem. Dobry fotograf oczywiście zadba o atrakcyjne tło i wypatrzy je w każdych warunkach.