cześć! jestem marcin

Fotograf ślubny Bytów

↓ Zobacz historie, które fotografowałem ↓

Fotografia ślubna Bytów na Kaszubach

Jeśli bierzecie ślub w Bytowie lub jego pięknych okolicach i poszukujecie fotografa, to bardzo się cieszę, że trafiliście na moją stronę. Zapraszam Was do zapoznania się z moimi zdjęciami – w zakładce portfolio znajdziecie wybrane zdjęcia z sesji ślubnych i narzeczeńskich. Na stronie historie prezentuję pełne sesje ślubne, sesje zaręczynowe, sesje narzeczeńskie a także sesje plenerowe zakochanych. Na moich fotografiach staram się zachować naturalność i pokazać prawdziwe emocje. Emocje, które zawsze pojawiają się między dwojgiem zakochanych ludzi a sesja fotograficzna jest idealną okazją by je wyzwolić i zachować na zdjęciach.

JUSTYNA & MICHAŁ

Sesja ślubna w Bytowie

weronika & albert

Sesja narzeczeńska

Sesja ślubna – pamiątka na lata

Zdjęcia z sesji ślubnej to pamiątka na lata lub wręcz na całe życie. Warto zadbać o to, by były piękne i atrakcyjne, bez względu na to jaka moda panuje aktualnie lub będzie panować w przyszłości. Receptą na to jest naturalna i klasyczna fotografia ślubna. Treścią sesji ślubnej powinna być Para Młoda i najważniejsze wydarzenie w dotychczasowym życiu jakim jest ślub. Dobry fotograf zdoła uchwycić to, jak tego dnia wyglądaliście, patrzyliście na siebie, uśmiechaliście i byliście zakochani. Dla Was, Waszych bliskich oraz wielu kolejnych pokoleń. Ponieważ dobrą fotografię ślubną powinniśmy oceniać z perspektywy lat.

Para młoda na sesji ślubnej przy zamku w Bytowie fotograf ślubny Bytów Kaszuby

Zdjęcia ślubne Bytów

Fotoalbum ślubny

Wydrukowane i pięknie oprawione zdjęcia nabierają dodatkowej wartości. Zwłaszcza tak wyjątkowe fotografie jak te ślubne wymagają oprawy na odpowiednim poziomie. Na poniższym filmie prezentuję jak może wyglądać Wasz album ślubny.

Polecany fotograf ślubny w Bytowie

Zapraszam do zapoznania się z opiniami osób, które miałem przyjemność fotografować:

Miejsca na sesję ślubną w Bytowie

 Bytów i okolice to tereny szczególnie bogate przyrodniczo, co warto wykorzystać planując plenerową sesję ślubną. Lasy, jeziora, rzeki, pola, doliny i pagórki – charakterystyczne dla krajobrazu Kaszub, stanowią idealne tło dla fotografii. Gdzie się nie obejrzeć, mamy potencjalne miejsca na sesję. Planując zdjęcia w pobliżu Bytowa, warto wziąć pod uwagę Sesję na zamku, Jezioro Jeleń, lasy i jeziora w okolicach Somin, rzeka Słupia w Soszycy lub Sulęczynie. Warto jednak pamiętać, że tematem sesji fotograficznej – narzeczeńskiej, zaręczynowej, ślubnej czy rodzinnej – zawsze i przede wszystkim są ludzie. To fotografowane osoby stanowią treść fotografii a miejsce jest tylko tłem. Dobry fotograf oczywiście zadba o atrakcyjne tło i wypatrzy je w każdych warunkach.

Para na pomoście podczas sesji narzeczeńskiej nad jeziorem Jeleń w Bytowie

Gdzie zorganizować wesele w Bytowie i okolicy?

W dzisiejszych czasach ogranicza Was tylko kreatywność. Przyjęcie weselne można dziś zorganizować zarówno w domu, hotelu czy dedykowanej pod tego typu imprezy sali bankierowej. Przygotowałem artykuł, w którym wskazuję najpiękniejsze moim zdaniem sale weselne na Kaszubach.