MARCIN BOCZARSKI

Fotograf ślubny Kaszuby

Organizujecie swój wymarzony ślub i wesele na Kaszubach?
Trafiliście na fotografa, który z największą przyjemnością uwieczni dla Was ten dzień!

Fotograf ślubny na Kaszubach

PRAWDZIWE EMOCJE BEZ REŻYSEROWANIA

Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni Wasz ślub w sposób naturalny, emocjonalny i prawdziwy a przy tym najpiękniej jak potrafi, to doskonale trafiliście. Z największą przyjemnością opowiem Waszą historię.
Wiem, także z własnego doświadczenia, że fotografia nabiera prawdziwej wartości z biegiem lat.

SPIS TREŚCI

  • Fotograf ślubny Gdańsk – WSTĘP
  • Fotograf ślubny Gdańsk – OFERTA
  • Fotograf ślubny Gdańsk – O MNIE
  • Fotograf ślubny Gdańsk – MÓJ STYL
  • Fotograf ślubny Gdańsk – PORTFOLIO
  • Fotograf ślubny Gdańsk – OPINIE

Oferta fotografii na Kaszubach

SESJA NARZECZEŃSKA

Miesiąc lub dwa przed ślubem spotykamy się na luźną godzinną sesję w plenerze. Sesja narzeczeńska to świetna okazja, żeby się zrelaksować i na chwilę oderwać od przygotowań ślubnych, które w tym czasie są już na wysokich obrotach. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej to doskonała pamiątka podsumowująca okres Waszego narzeczeństwa. Kolejne ważne w Waszym życiu zdjęcia będziecie mieć już jako Żona i Mąż :)

Dodatkowo, to najlepsza okazja do tego by przyzwyczaić się do obecności fotografa. Będziemy mogli się bliżej poznać, co moim zdaniem jest bardzo przydatne. Fotograf to obok filmowca jedyny usługodawca ślubny, który spędzi w tym dniu tak wiele czasu będąc tak blisko Was. Zatem super byłoby jeszcze przed ślubem nieco się zakumplować :)

Sesja narzeczeńska fotograf ślubny Gdańsk

REPORTAŻ ŚLUBNY

Jako fotograf ślubny z Gdańska pracuję w stylu reporterskim. Oznacza to, że nie aranżuję scen i sytuacji a pozwalam wydarzeniom toczyć się w naturalny sposób. Robię to z myślą o Was – abyście mogli w pełni przeżywać to co się dzieje i odczuwać prawdziwe emocje jakie z tego płyną. Ja w tym czasie krążę, poszukując nieustannie najlepszej perspektywy dla pokazania w kadrze tego co w danej chwili się ma wydarzyć. Dzięki temu jestem w stanie zapisać na zdjęciach i dostarczyć Wam te najprawdziwsze wydarzenia i najszczersze emocje płynące wprost z Was.

Muszę tu jednak dodać rzecz ważną a może nawet najważniejszą. Jako Wasz fotograf ślubny, w dniu Waszego ślubu jestem dla Was. Zatem przy tym wszystkim co wyżej napisałem, oczywiście pomagam Wam, podpowiadam i wspieram jak tylko mogę. Podpowiem Wam gdzie jest najlepsze miejsce na przygotowania lub gdzie stanąć by być w najkorzystniejszym świetle. Oczywiście wykonam także zdjęcie grupowe oraz

Ceremonia ślubna fotograf Gdańsk

ŚLUBNA SESJA PLENEROWA

Podczas każdego wesela staram się porwać Parę Młodą na kilkanaście minut i wykonać mini sesję plenerową w pobliżu sali weselnej. Taka sesja pozwala zachować na zdjęciach świeże i żywe emocje jakie na Waszych twarzach maluje atmosfera dnia ślubu. Jeśli chcecie, z największą przyjemnością umówię się z Wami na sesję ślubną innego dnia już po ślubie. Wtedy możemy wybrać się w dowolne wymarzone przez Was miejsce i poświęcić znacznie większą ilość czasu na fotografowanie.

Sesja plenerowa w dniu ślubu fotograf Gdańsk

FOTOGRAFIA ŚLUBNA KASZUBY

ZOBACZ MOJE REPORTAŻE ŚLUBNE

FOTOGRAF ŚLUBNY KASZUBY

MARCIN BOCZARSKI

Nazywam się Marcin Boczarski i jestem fotografem.

Jeśli chcecie, mogę być Waszym fotografem ślubnym!

Fotografuję z pasji odkąd pamiętam, a od niedawna czynię z fotografii sposób na życie, z czego szczególnie się cieszę.

Kocham góry. Uwielbiam przebywać na szlakach i szczytach ale czasem do pełni szczęścia wystarczy mi popatrzeć na nie z okna. W obu przypadkach nie przestaję ich fotografować.

Mieszkam na Pomorzu dlatego często fotografuję w Gdańsku i okolicach Trójmiasta.

Fotograf ślubny Gdańsk - Marcin Boczarski

Naturalny Fotoreportaż Ślubny

MOJE PODEJŚCIE DO PRACY JAKO FOTOGRAF ŚLUBNY NA KASZUBACH

Mój sposób pracy określiłem jako Naturalny Fotoreportaż Ślubny. Staram się być aktywnym obserwatorem – co to oznacza? Nie ingeruję w bieg wydarzeń, nie realizuję swojego scenariusza, nie reżyseruję i nie proszę żeby cokolwiek powtarzać :) Za to pomagam, podpowiadam i jestem dla Was wtedy, kiedy mnie potrzebujecie.

Dlaczego tak? Chcę żebyście w tak szczególnym dla Was dniu czuli się swobodnie i bez skrępowania przeżywali i wyrażali towarzyszące Wam emocje.

Jestem fanem wesel. Naprawdę to lubię. Gdybym nie został fotografem, to pewnie i tak pracowałbym w branży ślubnej. Może jako DJ? Lubię muzykę, tą weselną także :D

Czy wykonuję zdjęcia grupowe? Oczywiście, że TAK! :) Uważam je za ważne i ponadczasowe. Zawsze zachęcam i bardzo zależy mi na wykonaniu zdjęcia grupowego oraz serii indywidualnych zdjęć gości z Parą Młodą.

↓ Sprawdźcie dostępne terminy i ofertę fotografii ślubnej w Gdańsku ↓

SPRAWDŹ MOJĄ OFERTĘ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

OFERTA

NA SEZON 2024 I 2025

POLECANY FOTOGRAF NA KASZUBACH

PRZECZYTAJ OPINIE MOICH KLIENTÓW

Moim klienci polecają mnie jako fotografa na ślub i inne uroczystości rodzinne. Więcej rekomendacji przeczytasz tutaj

Polecany fotograf ślubny Gdańsk

Jesteśmy zachwyceni!!!! ❤️
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Marcin był wielkim wsparciem w Naszym Dniu ❤️ Nie czuliśmy presji fotografowania.
Zdjęcia są przepiękne, w pełni oddają klimat naszego wesela!
Uchwycone przez Marcina momenty zostaną z nami na zawsze 😊
Przed weselem spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej. Zdjęcia, które powstały tego dnia dzięki Marcinowi są bajeczne! ☺️
Z czystym sumieniem polecamy Pana Fotografa i Jego doświadczenie! 👑🔝

AGNIESZKA


Bardzo polecam sesje z Marcinem! 😄 Razem z narzeczonym jesteśmy zachwyceni przede wszystkim zdjęciami, ale również atmosferą, którą zapewnił Marcin Boczarski Fotograf podczas samej sesji. Jego subtelne wskazówki pomogły nam poczuć się swobodniej przed aparatem co poskutkowało przepięknymi zdjęciami

ANIA I TOMEK

Fotograf ślubny Gdańsk opinie

Polecany fotograf ślubny z Gdańska

Świetny fotograf, który przywiązuje wagę do atmosfery na sesji i podchodzi z dużą dozą humoru i swobody. Ujęcia są świetne i pełne profesjonalizmu. Polecam każdemu, kto zastanawia się nad wyborem fotografa na jakąkolwiek okazję.

WERONIKA I ALBERT

Zdjęcia ślubne w eleganckiej oprawie

GALERIA ONLINE / PENDRIVE / ODBITKI / FOTOALBUM ŚLUBNY

Odpowiednio oprawione zdjęcia nabierają dodatkowej wartości. Zwłaszcza tak wyjątkowe fotografie jak te ślubne wymagają oprawy na wysokim poziomie. Zobaczcie w jakiej formie otrzymacie swoje zdjęcia ślubne i jak może wyglądać Wasz album ślubny.

Gdzie wesele na kaszubach

W dzisiejszych czasach mamy niemal nieograniczone możliwości w wyborze miejsca ceremonii i przyjęcia weselnego. Mnogość restauracji, hoteli, domów weselnych, które możemy dzielić według lokalizacji, stylistyki wnętrz, może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego przygotowałem artykuł, w którym pokazuję najpiękniejsze moim zdaniem sale weselne na Pomorzu.