cześć! jestem marcin

Fotograf ślubny Tczew

↓ Zobacz historie, które fotografowałem ↓

Fotograf ślubny Tczew i Kociewie

PRAWDZIWE EMOCJE BEZ REŻYSEROWANIA

Jeśli szukacie fotografa, który uwieczni Wasz ślub w sposób naturalny, emocjonalny i prawdziwy a przy tym najpiękniej jak potrafi, to doskonale trafiliście.Z największą przyjemnością opowiem Waszą historię.
Wiem, także z własnego doświadczenia, że fotografia nabiera prawdziwej wartości z biegiem lat.

Mój sposób pracy określam jako naturalny fotoreportaż ślubny. Staram się być aktywnym obserwatorem – oznacza to, że nie ingeruję w bieg wydarzeń ale jestem dla Was wtedy, kiedy mnie potrzebujecie.

↓ Więcej o tym znajdziecie w zakładce oferta ↓

NATALIA & PAWEŁ

Sesja plenerowa nad morzem

WERONIKA & ALBERT

Sesja narzeczeńska nad jeziorem

Naturalny Fotoreportaż ślubny

ZDJĘCIA, KTÓRE ZOSTANĄ PAMIĄTKĄ NA LATA

Zdjęcia z sesji ślubnej to pamiątka na lata lub wręcz na całe życie. Warto zadbać o to, by były piękne i atrakcyjne, bez względu na to jaka moda panuje aktualnie lub będzie panować w przyszłości. Receptą na to jest naturalna i klasyczna fotografia ślubna. Treścią sesji ślubnej powinna być Para Młoda i najważniejsze wydarzenie w dotychczasowym życiu jakim jest ślub. Dobry fotograf zdoła uchwycić to, jak tego dnia wyglądaliście, patrzyliście na siebie, uśmiechaliście i byliście zakochani. Dla Was, Waszych bliskich oraz wielu kolejnych pokoleń. Ponieważ dobrą fotografię ślubną powinniśmy oceniać z perspektywy lat.

Fotograf na ślub i wesele Tczew

Polecany fotograf ślubny w Tczewie

Zapraszam do zapoznania się z opiniami osób, które miałem przyjemność fotografować w Tczewie i nie tylko.

Fotoalbum ślubny

Wydrukowane i pięknie oprawione zdjęcia nabierają dodatkowej wartości. Zwłaszcza tak wyjątkowe fotografie jak te ślubne wymagają oprawy na odpowiednim poziomie. Na poniższym filmie prezentuję jak może wyglądać Wasz album ślubny.

Miejsca na sesję ślubną – Tczew i Kociewie

 Bytów i okolice to tereny szczególnie bogate przyrodniczo, co warto wykorzystać planując plenerową sesję ślubną. Lasy, jeziora, rzeki, pola, doliny i pagórki – charakterystyczne dla krajobrazu Kaszub, stanowią idealne tło dla fotografii. Gdzie się nie obejrzeć, mamy potencjalne miejsca na sesję. Planując zdjęcia w pobliżu Bytowa, warto wziąć pod uwagę Sesję na zamku, Jezioro Jeleń, lasy i jeziora w okolicach Somin, rzeka Słupia w Soszycy lub Sulęczynie. Warto jednak pamiętać, że tematem sesji fotograficznej – narzeczeńskiej, zaręczynowej, ślubnej czy rodzinnej – zawsze i przede wszystkim są ludzie. To fotografowane osoby stanowią treść fotografii a miejsce jest tylko tłem. Dobry fotograf oczywiście zadba o atrakcyjne tło i wypatrzy je w każdych warunkach.

Gdzie wesele w Tczewie i okolicy?

W dzisiejszych czasach mamy niemal nieograniczone możliwości w wyborze miejsca ceremonii i przyjęcia weselnego. Mnogość restauracji, hoteli, domów weselnych, które możemy dzielić według lokalizacji, stylistyki wnętrz, może przyprawić o zawrót głowy. Dlatego przygotowałem artykuł, w którym pokazuję najpiękniejsze moim zdaniem sale weselne na Kociewiu.