ANIA I TOMEK

Fotograficzna i filmowa sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska to super sprawa. Im bliżej dnia ślubu tym przygotowania i wszystko dookoła nabiera tempa. Niektórzy się tym stresują, inni nie ale chyba każdy w takiej sytuacji czuje zbliżający się ten wielki dzień :) Wtedy właśnie warto zostawić wszystko na chwilę i spędzić kilka chwil tylko ze sobą. No, może jeszcze z fotografem, który te chwile uwieczni na zdjęciach.. a nawet na filmie!

Hybrydowa sesja plenerowa

Hybrydowa? No.. na ten moment chyba nikt tego lepiej nie nazwał choć rzeczywiście przydałoby się :) Chodzi o usługę 2 w 1 to znaczy zdjęcia i film w pakiecie, wykonywane podczas jednej sesji przez jedną osobę. Tzn przeze mnie – tak, od teraz działam hybrydowo. Z każdej sesji czy reportażu możecie otrzymać ode mnie zdjęcia oraz film. Wideoklip podobny do tego, który widzicie na początku tego wpisu. Podoba się taka opcja? Mi też :)

Pomysł na sesję narzeczeńską

Jak widać na załączonych obrazkach tą sesję narzeczeńską wykonaliśmy w przepięknych okolicznościach kaszubskiej przyrody. Takie miejsca jednak możecie znaleźć także w swojej najbliższej okolicy. Każdy region ma swoje piękno, które może być tłem do Waszych zdjęć. A ja pomogę Wam to piękno wydobyć :) Czym się kierować szukając idealnego miejsca i tematu na sesję narzeczeńską lub ślubną? Odpowiem zawsze tak samo – sercem. Warto kierować się tym, co lubicie, co jest Waszą pasą lub wspólnym tematem, który Was połączył. Takie połączenie gwarantuje, że podczas sesji dużo łatwiej się wyluzujecie i po prostu będziecie sobą. Reszta już w moich rękach.
Jeśli jednak nie macie pomysłu na takie miejsce – też nic nie szkodzi, ja mam ich pod dostatkiem.

Jak pozować na sesji?

Przy okazji tej publikacji chciałbym też wspomnieć o pozowaniu. No więc jak pozować podczas sesji narzeczeńskiej lub ślubnej? Odpowiadam: jak najmniej :) Pozowanie kojarzy mi się z odgrywaniem jakiejś roli a skoro coś odgrywamy, odtwarzamy, to nie jesteśmy sobą. A mi bardzo zależy, byście podczas sesji właśnie byli sobą. Jak to zrobić? Mam na to swoje sposoby. Fotografując Pary Młode czy Narzeczonych działam bardziej w oparciu o sugestie, wskazówki a nawet zabawy i animacje. To one pozwolą Wam być blisko siebie, wyzwolić prawdziwe emocje, naturalny śmiech, radość, czułość, romantyzm. Wszystko to co płynie z Was i co najpiękniej wychodzi na zdjęciach.

Spodobała Ci się ta historia?


SPRAWDŹ MOJĄ OFERTĘ FOTOGRAFII ŚLUBNEJ

OFERTA

NA SEZON 2024 I 2025