Sesja zaręczynowa

POMYSŁ NA WYJĄTKOWE OŚWIADCZYNY I PAMIĄTKA NA ZAWSZE

Fotograf na zaręczyny

Prawdziwe emocje zachowane na zdjęciach

Sesje narzeczeńskie na dobre już weszły do kanonu fotografii i są chętnie realizowane przez przyszłe pary młode i świeżo upieczonych narzeczonych. Warto jednak pójść o krok dalej i zachować na zdjęciach te najprawdziwsze emocje, które w tak wyjątkowej chwili są niepowtarzalne i z pewnością nie da się wywołać po raz drugi. Doskonałym sposobem na to jest sesja zaręczynowa czy fotografowanie oświadczyn.

Dlaczego warto fotografować zaręczyny?

ABY ZAPAMIĘTAĆ TĄ CHWILĘ NA ZAWSZE

W relacjach wielu par dotyczących momentu zaręczyn pojawia się wątek chwilowej utraty pamięci. Brzmi to zabawnie ale emocje w tej sytuacji są wyjątkowo silne. Kiedy już nieco opadną, wiele Pań prosi swojego narzeczonego by powtórzył słowa oświadczyn a Panowie proszą o potwierdzenie czy narzeczona na pewno powiedziała TAK :) Fotografia nie ma mocy zapisywania słów ale doskonale udokumentuje chwile zaręczyn i będzie wyjątkową pamiątką na lata. Słowa oświadczyn warto spisać i umieścić na kartach albumu zaręczynowego.

Jak wygląda sesja zaręczynowa?

OŚWIADCZYNY PODCZES SESJI LUB FOTOGRAF Z UKRYCIA

Fotografowanie Waszych zaręczyn można zaaranżować na dwa sposoby. Pierwszy z nich to planowana sesja fotograficzna. Umawiacie się z fotografem na sesję plenerową pod pretekstem jakiejś okazji. Okazja może być dowolna – im lepsza, tym bardziej wiarygodna :) Wykonujemy standardową sesję dla zakochanych i w umówionym wcześniej momencie następuje TA chwila. Od tego momentu sesja zmienia się w narzeczeńską. Drugi wariant to fotografowanie zaręczyn z ukrycia. Różni się tym, że fotograf do chwili oświadczyn nie zdradza swojej obecności a sesja stanowi niespodziankę. Jest to opcja trudniejsza i nieco ryzykowna, ale gwarantująca prawdziwe emocje i efekt zaskoczenia.

Jak przygotować wyjątkowe zaręczyny?

Każde zaręczyny są wyjątkowe i niepowtarzalne, ponieważ dotyczą dwójki wyjątkowych dla siebie osób. Tę niezwykłość można dodatkowo podnieść przez miejsce, formę, lub inne okoliczności. Pomagają w tym firmy eventowe zajmujące się między innymi organizacją zaręczyn. Dzięki ich pomocy możliwe jest zorganizowanie kolacji zaręczynowej na plaży, na dachu wieżowca, z widokiem na góry i prawie w każdym miejscu, które można sobie wyobrazić. Niesamowite miejsce na oświadczyny można także przygotować samodzielnie, w pobliskim lesie, nad jeziorem, w sadzie czy na łące. Wymaga to trochę pracy ale ogranicza Was tylko kreatywność.

Leave a Reply